Loading...
Dnes je streda 24.júla 2024, meniny má Vladimír
Rozsah kurzu 2 dni
Cena 600 €
Miesto reallizácie Prešov, Košice
Kontakt 0911 996 639


Informácie o školení

Ponúkame výber kvalitných školení permanentného make- upu, lekárskou mikropigmentáciou a patentovanou metódou (s rešpektovaním hygienických bezpečnostných predpisov a noriem v zmysle legislatívy SR a EÚ)

Čo je to Lekárska Mikropigmentácia?

Lekárska Mikropigmentácia - permanentný make-up (PMU) sa používa pre úpravu obočia, očných liniek, kontúr pier, zvýraznenie lícnych kostí, vytvorenie znamienok krásy, pre obnovu bradaviek, korekciu jaziev, aj ako dočasné tetovanie na telo. Pigment vpravovaný do pokožky je biologického pôvodu a hypoalergénny, čím sa docieli maximálna kompatibilita s prirodzeným pigmentom kože človeka, stabilitu farebnosti na dlhý čas.

Čo na školení získate?

Informácie o jednotlivých technikách tetovania obočia

Na školení si môžete vybrať techniku tetovania obočia podľa vlastného výberu:

Metóda výplne – SHADING – TIEŇOVANIE

Kompletné podfarbenie chĺpkov do požadovaného tvaru obočia postupne od koreňa nosa najsvetlejším pigmentom cez stred tmavším až po koniec obočia najtmavším pigmentom roztieňovaným tak aby tvorilo jeden celok s čo najprirodzenejším efektom. Tieňovanie sa prevádza strojčekom.

Microblading – čepieľková metóda – Soft tap

Metóda ručného tetovania – mikropigmentácie obočia pomocou špeciálneho pera. Tento spôsob je veľmi prirodzenou voľbou pre zvýraznenie obočia. Do obočia sa mikročepieľkami dokresľujú (vrezávajú) jednotlivé chĺpky v smere ich prirodzeného rastu, rešpektujúc ich dĺžku, smer rastu, farbu a sklon, čím sa vytetované obočie touto technikou stáva trendom No.1 v súčasnom svete permanentného make-upu. Vďaka naturálnemu vzhľadu bude vytetované obočie na nerozoznanie od prirodzeného, prekrásne husté a bude mať dokonalý tvar.

Ako školenie prebieha?

1.deň
Teoretická príprava

2. deň
Praktická výučba

Prax na kurze

V priebehu kurzu absolvujete praktickú časť v stanovenom rozsahu, v ktorej si teoretické znalosti vyskúšate priamo na dobrovoľníkoch - modelkách/modeloch. Každý účastník si zabezpečuje modelov (možno svoju budúcu klientelu) na kurz sám. So zabezpečením dobrovoľníkov pre vás pomôže aj VaV Akademy a to v pomere max. 20% VaV : 80% Študent. Zo začiatku praxe si preberanú teóriu budete skúšať sami na sebe. Čím viac modelov si zabezpečíte, tým viac praxe na kurze nadobudnete.

Prečo by ste si mali vybrať práve školenie VaV?