Loading...
Dnes je piatok 12.júla 2024, meniny má Nina
Akreditácia Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Číslo akreditácie 12/2022
Rozsah kurzu 120 hodín
Cena od 449 € do 699.6 €
Miesto reallizácie Celá SR
Kontakt 0948 996 639

Možnosť absolvovať kurz on-line (teória)

Možnosť preplácania úradom práce


Informácie o kurze

Kurz je určený pre všetkých záujemcov o kvalifikovaný výkon profesie požiarneho technika. Absolvent získa Potvrdenie o absolvovaní odbornej prípravy požiarneho technika. Podmienkou zaradenia do kurzu je ukončené úplné stredné vzdelanie.


Ako dlho kurz trvá a v akej forme kurz absolvujete?

Orientačná dĺžka kurzu je cca 5 týždňov. Trvanie kurzu závisí od formy kurzu, ktorá sa prispôsobí po dohode lektorov a účastníkov kurzu. Výučba na kurze môže prebiehať v doobedňajších aj poobedňajších hodinách. O konkrétnych dňoch a časoch výučby budete včas informovaní manažérkou kurzu.


Ako kurz prebieha?

Výučba prebieha prezenčnou formou v učebných priestoroch. Súčasťou kurzu je exkurzia priamo na Krajskom riaditeľstve hasičského a záchranného zboru.


Čo sa na kurze naučíte?


Čo absolvovaním kurzu získate?


Ako prebiehajú záverečné skúšky?

Absolventi získajú potvrdenie o absolvovaní základnej odbornej prípravy technika PO, ktoré je potrebné predložiť na krajskom riaditeľstve Hasičského a záchranného zboru - podľa trvalého bydliska uchádzača. Overovanie pozostáva z obhajoby riešenia protipožiarnej bezpečnosti v projektovej dokumentácii stavby, písomnej a ústnej skúšky.


Ako sa na kurz môžete prihlásiť?

Na kurz sa prihlásite tak, že vyplníte nezáväznú prihlášku. Po jej vyplnení Vás bude kontaktovať naša manažérka, tá Vám poskytne všetky podrobné informácie, rada Vám poradí a pomôže.


Prečo si spomedzi všetkých kurzov vybrať práve kurz od VaV?