Loading...
Dnes je piatok 12.júla 2024, meniny má Nina
Akreditácia Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Číslo akreditácie 3246/2024/82/2
Rozsah kurzu 284 hodín
Cena od 749 € do 999 €
Miesto reallizácie Prešov, Košice
Kontakt 0911 996 639

Možnosť preplácania úradom práce


Informácie o kurze


Čo sa v kurze naučím?

Kurz je rozdelený na 3 časti - moduly, v rámci jednotlivých častí si osvojíte:

Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty (120 hod. - 66 hod. teória, 54 hod. prax)

Nechtová modelácia UV gélom (82 hod. - 18 hod. teória, 64 hod. prax)

Nechtová modelácia akrylom (82 hod. - 20 hod. teória, 62 hod. prax)


Ako dlho kurz trvá a v akej forme kurz absolvujem?

Orientačná dĺžka kurzu je cca 8 týždňov. Trvanie kurzu závisí od formy kurzu, ktorá sa prispôsobí podľa možností lektorov a účastníkov kurzu. Výučba na kurze prebieha štandardne 3-6x za týždeň (s možnosťou výučby v sobotu). O konkrétnych dňoch a časoch výučby budete včas informovaní manažérkou kurzu.


Ako prebiehajú záverečné skúšky?

Záverečná skúška pozostáva z teoretickej a praktickej časti po ukončení každého modulu kurzu. Teoretická časť sa skladá z testu a ústnej odpovede (z okruhov, ktoré počas kurzu preberiete). Praktická časť prebieha preukázaním manikérskych zručností prevedením na modelke.


Ako je to s učebnými materiálmi/pomôckami?

Ku kurzu dostanete učebné materiály ZADARMO. Tieto materiály vypracovali naši kvalifikovaní lektori, ktorí majú v oblasti manikúry dlhoročnú prax - sú vystavané tak, aby plne zodpovedali potrebám kurzu. Ďalšie praktické pomôcky, nástroje a exkluzívne produkty potrebné v rámci kurzu sú zabezpečené v potrebnom množstve (zodpovedajúcom podmienkam akreditácie kurzu). V prípade, nadštandardných požiadaviek na materiál - intenzívnejšiemu nácviku jednotlivých praktických cvičení je možné potrebný materiál po dohode s lektorom za určený príplatok doobjednať.


Prax na kurze

V priebehu kurzu absolvujete praktickú časť v stanovenom rozsahu, v ktorej si teoretické znalosti vyskúšate priamo na dobrovoľníkoch - modelkách/modeloch. Každý účastník si zabezpečuje modelov (možno svoju budúcu klientelu) na kurz sám. So zabezpečením dobrovoľníkov pre vás pomôže aj VaV Akademy a to v pomere max. 20% VaV : 80% Študent. Zo začiatku praxe si preberanú teóriu budete skúšať sami na sebe. Čím viac modelov si zabezpečíte, tým viac praxe na kurze nadobudnete.


Čo absolvovaním kurzu získam?


Ako sa na kurz prihlásiť?

Na kurz sa prihlásite tak, že vyplníte a odošlete nezáväznú online prihlášku. Po jej prijatí Vás bude telefonicky kontaktovať naša manažérka, ktorá Vám poskytne všetky podrobné informácie o kurze, rada Vám poradí, pomôže a odpovie na Vaše ďalšie otázky.


Prečo si vybrať kozmetický kurz vo VaV Akademy?