Loading...
Dnes je piatok 12.júla 2024, meniny má Nina
Akreditácia Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Číslo akreditácie 3259/2017/19/1
Rozsah kurzu 240 hodín
Cena od 999 € do 1176 €
Miesto reallizácie Celá SR
Kontakt 0948 996 639

Možnosť absolvovať kurz on-line (teória)

Možnosť preplácania úradom práce


Kurz je zložený z týchto troch samostatných modulov:


Aké podmienky musím spĺňať, ak sa chcem na kurz prihlásiť?

Musíte mať ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie. Vstupné vedomosti či znalosti z oblasti účtovníctva sa nevyžadujú.


Ako dlho kurz trvá a v akej forme kurz absolvujete?

Orientačná dĺžka kurzu je cca 6 - 9 týždňov. Trvanie kurzu závisí od formy kurzu, ktorá sa prispôsobí po dohode lektorov a účastníkov kurzu. Výučba na kurze prebieha štandardne 3-4x za týždeň (s možnosťou výučby v sobotu). O konkrétnych dňoch a časoch výučby budete včas informovaní manažérkou kurzu.


Ako prebiehajú záverečné skúšky?

Záverečná skúška pozostáva z teoretickej a praktickej časti - teda z písomného testu (otázky z okruhov, ktoré počas kurzu preberiete) a z vypracovania komplexného účtovného príkladu. Záverečnú skúšku absolvujete v rámci každého modulu zvlášť. To znamená 3 samostatné záverečné skúšky.


V akých účtovných softvéroch sa naučím pracovať?

Počas kurzu Účtovník si v priebehu jednotlivých modulov kurzu, ako bonus, vyskúšate prácu v niektorom z týchto účtovných softvérov: ALFA +, OMEGA, OLYMP, MK Soft alebo Pohoda. Práca na počítačoch prebieha jednotlivo alebo vo dvojiciach. Spolu absolvujete 17 vyučovacích hodín práce v účtovných softvéroch. V prípade záujmu môžete - po včasnej dohode s lektorom - absolvovať ešte dodatočnú výučbu na počítačoch. Táto výučba sa bude realizovať pri počte min. 5 účastníkov kurzu (vrátane Vás) v rozsahu 1 dňa (8 vyučovacích hodín) a v cene 28 €. Počítač - notebook vám na kurz zabezpečíme za poplatok 10 €, na kurz si však môžete priniesť aj vlastný notebook do ktorého vám lektor pomôže nainštalovať účtovný softvér.


Ako je to s učebnými materiálmi?

Ku každému modulu dostanete učebné materiály zadarmo. Tieto materiály vypracovali naši kvalifikovaní lektori , ktorí majú v oblasti účtovníctva dlhoročnú prax - sú vystavané tak, aby plne zodpovedali potrebám príslušného modulu.


Čo absolvovaním kurzu získam?


Prečo si spomedzi všetkých kurzov vybrať práve kurz od VaV?