Loading...
Dnes je piatok 12.júla 2024, meniny má Nina
Akreditácia Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Číslo akreditácie 3246/2017/84/2
Rozsah kurzu 170 hodín
Cena od 527 € do 785.4 €
Miesto reallizácie Celá SR
Kontakt 0948 996 639

Možnosť preplácania úradom práce


Aké podmienky musíte splniť, ak sa chcete na kurz prihlásiť?

Podmienkou absolvovania kurzu je potrebné ukončené minimálnezákladné vzdelanie


Ako dlho kurz trvá a v akej forme kurz absolvujete?

Orientačná dĺžka kurzu je cca 7 týždňov. Trvanie kurzu závisí od formy kurzu, ktorá sa prispôsobí po dohode lektorov a účastníkov kurzu. Výučba na kurze prebieha štandardne 3-4x za týždeň. Podrobné informácie o konkrétnom rozsahu a frekvencii výučby Vám rada poskytne naša manažérka: 0908 99 66 39.


Aký je obsah kurzu?

V rámci kurzu absolvujete teoretickú a praktickú časť.

V priebehu teoretickej časti (32 hodín výučby) preberiete a získate vedomosti v okruhoch:

Počas praktickej - odbornej časti (138 hodín výučby) získate potrebné zručnosti pre tvorbu, navrhnutie a celkové zhotovenie odevných modelov.


Ako prebiehajú záverečné skúšky?

Záverečná skúška pozostáva z teoretickej a praktickej časti. V rámci teoretickej časti účastník vypracuje ekonomické podklady pre určenie výslednej ceny výrobku, ktorý spracuje v praktickej časti. Praktická časť - pozostáva z vytvorenia návrhu, zo zhotovenia základného strihu daného odevu, prevedenia modelových úprav podľa mier zákazníka, vystrihnutia a celkového zhotovenia daného odevného výrobku pomocou špeciálneho obnitkovacieho stroja, obyčajného šijacieho stroja, ako aj žehliacej techniky. Skúška pozostáva aj so slovnej obhajoby postupu zhotovenia jednotlivých prác.


Čo absolvovaním kurzu získam?


Ako sa na kurz prihlásiť?

Na kurz sa prihlásite vyplnením a odoslaním nezáväznej online prihlášky. Po jej prijatí Vás bude kontaktovať naša manažérka, ktorá Vám poskytne všetky podrobné informácie o kurze, rada Vám poradí a pomôže.


Prečo by ste si mali vybrať práve kurz od VaV?