Loading...
Dnes je piatok 12.júla 2024, meniny má Nina
Rozsah kurzu 150 hodín
Cena od 399 € do 468 €
Miesto reallizácie Prešov, Košice
Kontakt 0911 996 639


Informácie o kurze


Ako dlho kurz trvá?

Orientačná dĺžka kurzu Holič je cca 3 týždne. Trvanie závisí od formy kurzu, ktorá sa prispôsobí možnostiam našich odborných lektorov a účastníkov kurzu. Výučba na kurze prebieha štandardne 3-6x za týždeň (s možnosťou výučby v sobotu). O konkrétnych dňoch a časoch výučby budete včas informovaní manažérkou kurzu.


Čo sa v kurze naučíte?

V priebehu kurzu Holič absolvujete teoretickú (40 hod.) a praktickú časť (110 hod.) a osvojíte si potrebné znalosti z tém:


Prax na kurze

V priebehu kurzu absolvujete praktickú časť v stanovenom rozsahu, v ktorej si teoretické znalosti vyskúšate priamo na dobrovoľníkoch - modelkách/modeloch. Každý účastník si zabezpečuje modelov (možno svoju budúcu klientelu) na kurz sám. So zabezpečením dobrovoľníkov pre vás pomôže aj VaV Akademy a to v pomere max. 20% VaV : 80% Študent. Zo začiatku praxe si preberanú teóriu budete skúšať sami na sebe. Čím viac modelov si zabezpečíte, tým viac praxe na kurze nadobudnete.


Ako prebiehajú záverečné skúšky?

Záverečná skúška pri kurze Pánsky kaderník - holenie pozostáva z teoretickej a praktickej časti. Teoretická časť sa skladá z testu a ústnej odpovede (z okruhov, ktoré počas kurzu preberiete). Praktická časť prebieha preukázaním praktických zručností pri práci pánskeho kaderníka/holiča - barbera. Praktickou skúškou na modelovi preukážete ako viete holiť, zaholiť bradu, fúzy a okrajové časti tváre pri strihaní pánskych vlasov presne podľa vyžrebovanej témy.


Čo absolvovaním kurzu získate?


Prečo by ste si mali vybrať práve kurz od VaV?