Loading...
Dnes je streda 24.júla 2024, meniny má Vladimír
Rozsah kurzu 12 hodín
Cena 149 €
Miesto reallizácie Prešov, Košice
Kontakt 0917 148 136


Chcete sa stať odborníkom v oblasti fotografie?

Zdokonaľte sa v tom, čo vás baví a napĺňa. S kurzom fotografovania od VaV dostanete svoj fotoaparát pod kontrolu.

Splňte si svoj sen vo VaV Akademy – vyberte si KVALITU a osvedčené vzdelávanie aj s praxou.

Tešíme sa na vás!

Informácie o kurze

Kurz je určený pre začiatočníkov/mierne pokročilých, ktorí sa chcú naučiť ovládať zrkadlovku. Na kurz je potrebné priniesť si vlastnú digitálnu zrkadlovku. V prípade, že fotoaparát nevlastníte, vieme Vám ho zapožičať (obmedzené množstvo - potrebné dopredu nahlásiť).

Kurz je zložený z troch samostatných modulov


Aký je obsah kurzu?

V rámci kurzu získate kompletnú inštruktáž pre prácu s digitálnou zrkadlovkou. Vysvetlíte si pojmy ako expozičný čas, clona ISO (expozičný trojuholník). Naučíte sa základné režimy snímania (P,S,A,M). Zodpoviete na otázku, kedy a ako správne ostriť. Preberiete správne použitie AF-S / AF-C (ONE SHOT / AI SERVO) v rôznych situáciách, nastavenie ISO - auto ISO. V praxi si ukážete korekciu expozície, použitie vysokosvetelných objektívov, základy správnej kompozície a správne použitie blesku.


Ako dlho kurz trvá a v akej forme kurz absolvujem?

Trvanie kurzu je 12 hodín. Čas výučby sa prispôsobí po dohode lektorov a účastníkov kurzu. Možnosť výberu: doobeda/poobede/večer (výučby aj v sobotu). O konkrétnych dňoch a časoch výučby budete včas informovaní manažérkou kurzu.


Ako sa na kurz prihlásiť?

Na kurz sa prihlásite vyplnením a odoslaním nezáväznej online prihlášky. Po jej prijatí Vás bude kontaktovať naša manažérka, ktorá Vám poskytne všetky podrobné informácie o kurze, rada Vám poradí a pomôže.


Prečo si vybrať kurz vo VaV Akademy?