Loading...
Dnes je streda 24.júla 2024, meniny má Vladimír
Akreditácia Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR
Číslo akreditácie 3246/2024/82/6
Rozsah kurzu 320 hodín
Cena od 929 € do 1200 €
Miesto reallizácie Celá SR
Kontakt 0948 996 639


Informácie o kurze


Čo sa v kurze naučím?


Ako dlho kurz trvá a v akej forme ho absolvuje?

Orientačná dĺžka kurzu je cca 8 týždňov, pri intenzívnej realizácii kurzu to samozrejme môže byť aj menej. Trvanie kurzu závisí od formy kurzu, ktorá sa prispôsobí podľa možností našich odborných lektorov a účastníkov kurzu. Výučba na kurze prebieha štandardne 3-5x za týždeň (s možnosťou výučby v sobotu). O konkrétnych dňoch a časoch výučby budete včas informovaní manažérkou kurzu.


Ako prebiehajú záverečné skúšky?

Záverečná skúška pozostáva z teoretickej a praktickej časti. Teoretická časť sa skladá z testu a ústnej odpovede (z okruhov, ktoré počas kurzu preberiete). Praktická časť prebieha preukázaním praktických zručností prevedením na modelovi.


Ako je to s učebnými materiálmi/pomôckami?

Ku kurzu dostanete učebné materiály ZADARMO. Tieto materiály vypracovali naši kvalifikovaní lektori, ktorí majú v oblasti masáži, wellness, anatómie, fyziológie, hygieny aj BOZP dlhoročnú prax - sú vystavané tak, aby plne zodpovedali potrebám kurzu. Primerané oblečenie pre masérov, tj. biele tričká, nohavice a obuv si zabezpečíte sami. Ďalšie pomôcky a nástroje potrebné v rámci kurzu sú zabezpečené v potrebnom množstve (zodpovedajúcom podmienkam akreditácie kurzu).


Praktická výuka na kurze

V priebehu kurzu absolvujete praktickú časť v stanovenom rozsahu, v ktorej si teoretické znalosti vyskúšate priamo na modeloch, tj. sami na sebe.


Čo absolvovaním kurzu získate?


Prečo si vybrať kurz Wellness pracovník- masér vo VaV Akademy?