Loading...
Dnes je piatok 12.júla 2024, meniny má Nina
Rozsah kurzu 2 dni
Cena od 135 € do 155 €
Miesto reallizácie Prešov
Kontakt 0948 996 639


Informácie o kurze

Patrí do skupiny reflexných liečebných metód , ktorá je odvodená z klasickej masáže. Hlavnou podstatou reflexnej masáže je, že pôsobením na reflexné body je možné obnoviť správnu funkciu svalov a celého tela. Masáž pôsobí na nervový systém prostredníctvom tlaku na akupresúrne body, čím dochádza k dráždeniu nervových zakončení, ktoré prenášajú informácie do mozgu. Tieto informácie mozog spracuje a vysiela signál do miest v tele, ktoré ho spracujú, navodia terapeutické procesy v tele a dostanú telo do rovnováhy.

Jednotlivé hmaty sú vykonávané pomaly a čo najviac do hĺbky, pričom sa masíruje nasucho, bez použitia akýchkoľvek masážnych olejov či emulzií. Na začiatku sa robia diagnostické hmaty – pomocou nich sa dá určiť či sú prítomné bolestivé body. A taktiež sa dá tlakom, ktorý je vyvíjaný palcami a prstami rúk uvoľniť stuhnuté svaly.


Rozsah kurzu:


Program:


Kurz je určený pre:


Ako sa na kurz prihlásiť?

Na kurz sa prihlásite tak, že vyplníte a odošlete nezáväznú online prihlášku. Po jej prijatí Vás bude telefonicky kontaktovať naša manažérka, ktorá Vám poskytne všetky podrobné informácie o kurze, rada Vám poradí, pomôže a odpovie na Vaše ďalšie otázky.