Loading...
Dnes je streda 24.júla 2024, meniny má Vladimír
Rozsah kurzu pre začiatočníkov - 16 hodín (2 dni), pre pokročilých - 8 hodín (1 deň)
Cena od 230 € do 300 €
Miesto reallizácie Prešov, Košice
Kontakt 0911 996 639


Informácie o školení

Ponúkame výber kvalitných školení permanentného make-upu, lekárskou mikropigmentáciou a patentovanou metódou (s rešpektovaním hygienických bezpečnostných predpisov a noriem v zmysle legislatívy SR a EÚ)

Čo je to Lekárska Mikropigmentácia?

Lekárska Mikropigmentácia - permanentný make-up (PMU) sa používa pre úpravu obočia, očných liniek, kontúr pier, zvýraznenie lícnych kostí, vytvorenie znamienok krásy, pre obnovu bradaviek, korekciu jaziev, aj ako dočasné tetovanie na telo. Pigment vpravovaný do pokožky je biologického pôvodu a hypoalergénny, čím sa docieli maximálna kompatibilita s prirodzeným pigmentom kože človeka, stabilitu farebnosti na dlhý čas.

Čo na školení získate?

Informácie o školení

Informácie o PMU pier

Metódy aplikácie, ktoré sa na školení naučíte

Zvýraznenie kontúry pier tieňovaním:

Plne kolorované pery 3D:

Lip Lights:

2-dňové školenie zahŕňa

Teoretická príprava

Praktická výučba

Prax na kurze

V priebehu kurzu absolvujete praktickú časť v stanovenom rozsahu, v ktorej si teoretické znalosti vyskúšate priamo na dobrovoľníkoch - modelkách/modeloch. Každý účastník si zabezpečuje modelov (možno svoju budúcu klientelu) na kurz sám. So zabezpečením dobrovoľníkov pre vás pomôže aj VaV Akademy a to v pomere max. 20% VaV : 80% Študent. Zo začiatku praxe si preberanú teóriu budete skúšať sami na sebe. Čím viac modelov si zabezpečíte, tým viac praxe na kurze nadobudnete.

Prečo by ste si mali vybrať práve školenie VaV?