Loading...
Dnes je piatok 12.júla 2024, meniny má Nina
Rozsah kurzu 12 hodín
Cena od 149 € do 169 €
Miesto reallizácie Prešov
Kontakt 0948 996 639


O masáži

Masáž lávovými kameňmi je špeciálna technika, kedy terapeut používa okrem svojich rúk aj hladké, ohriate kamene tak, že nimi masíruje a umiestňuje ich na vaše telo. Teplo, ktoré z nich sála pôsobí jednak relaxačne, no tiež pomôže zahriať stuhnuté svaly, čo masáž urýchli a zefektívni jej účinok


Pôvod

Horúce kamene, ktoré boli vyhrievané ohňom používali už domorodí Američania na liečbu bolesti svalov a kĺbov, nový život však horúcim kameňom vdýchla Mary Nelson pochádzajúca z Arizony. Svoj štýl masáže horúcimi kameňmi, tzv. Lastone Therapy, ktorý má indiánske korene, si nechala patentovať a poskytuje naň aj tréning a certifikáciu. Z tejto techniky však vychádza známy typ masáže, ktorú ponúkajú viaceré kúpele či terapeuti pod rôznymi názvami. Či už ju nájdete ako masáž horúcimi, teplými či lávovými kameňmi vedzte, že ide v podstate o jednu a tú istú techniku. Masáž lávovými kameňmi si však vyžaduje zo strany terapeuta


Aké podmienky musím spĺňať, ak sa chcem na kurz prihlásiť?

Kurz je určený pre masérov, fyzioterapeutov, kozmetičky, zdravotníkov, ale hlavne pre ľudí, ktorí chcú pomôcť sebe a svojim blízkym.


Aký je rozsah kurzu?

Rozsah výučby je 15 vyučovacích hodín


Čo absolvovaním kurzu získam?

Naučíte sa pracovať s teplom, rozvinúť kvalitu dotyku. Po absolvovaní kurzu budete schopní sprostredkovať krásny zážitok ľuďom okolo vás. Ak pracujete ako masér (masérka), rozšírite si tak svoju ponuku o zatiaľ najväčší celosvetový hit, ktorým je práve masáž horúcimi kameňmi.

Ako sa na kurz môžem prihlásiť?

Na kurz sa prihlásite tak, že vyplníte nezáväznú prihlášku. Po jej vyplnení Vás bude kontaktovať naša manažérka, tá Vám poskytne všetky podrobné informácie o kurze, rada Vám poradí a pomôže.


Prečo si spomedzi všetkých kurzov vybrať práve školenie od VaV?