Loading...
Dnes je streda 24.júla 2024, meniny má Vladimír
Rozsah kurzu 2 dni
Cena od 205 € do 225 €
Miesto reallizácie Prešov
Kontakt 0948 996 639


Informácie o kurze

V kurze lymfodrenážna masáž celého tela sa naučíte princíp fungovania lymfatického (miazgového) systému a postup lymfatickej masáže (manuálnej lymfodrenáže) celého tela:


Priebeh kurzu:


Význam lymfatickej masáže

Ovplyvňuje sa ňou lymfatický systém v podkoží. Vykonáva sa na sucho, bez použitia oleja, veľmi jemným tlakom v pomalej frekvencii. Špeciálne hmaty majú kruhovitý, špirálovitý alebo pumpovací charakter. Celá technika je veľmi príjemná a relaxačná. Najčastejšie sa používa ako liečebná procedúra najmä na zníženie opuchov pri ochoreniach lymfatického systému alebo po úrazoch a operáciách. Takisto je účinná ako podporná liečba pri celulitíde, celkovej únave a častých ochoreniach. Pomáha odstraňovať škodlivé látky z tela, čím dochádza k celkovej detoxikácii a posilneniu imunity organizmu.

Lymfatické masáže odstraňujú z tela škodliviny (toxické látky) z lymfatických uzlín, čím je posilňovaná aj imunita organizmu. Pomáhajú odstraňovať opuchy nôh, pôsobia proti únave a častým ochoreniam. Sú vhodným doplnkom k anticelulitídnej masáži. K základným hmatom patria stojace kruhy, pumpovacie, vypudzovacie, priečne a otáčavé.


Program:


Rozsah kurzu:


Pre koho je kurz určený?


Ako sa na kurz prihlásiť?

Na kurz sa prihlásite tak, že vyplníte a odošlete nezáväznú online prihlášku. Po jej prijatí Vás bude telefonicky kontaktovať naša manažérka, ktorá Vám poskytne všetky podrobné informácie o kurze, rada Vám poradí, pomôže a odpovie na Vaše ďalšie otázky.