Loading...
Dnes je piatok 12.júla 2024, meniny má Nina
Akreditácia Národný inšpektorát práce
Číslo akreditácie VVZ-0284/13-06.1
Rozsah kurzu 67 hodín
Cena od 169 € do 516 €
Miesto reallizácie Celá SR
Kontakt 0948 996 639

Možnosť absolvovať kurz on-line (teória)

Možnosť preplácania úradom práce


Na stiahnutie

Žiadosť o prijatie na školenie / rozšírenie preukazu VZV
Lekársky posudok VZV


Aké podmienky musím spĺňať, ak sa chcem na kurz prihlásiť?

Aby ste mohli kurz absolvovať, musíte mať ukončené minimálne základné vzdelanie a viac ako 18 rokov. Zároveň musíte preukázať zdravotnú spôsobilosť dokladom o lekárskej prehliadke a priložiť prehlásenie, že ste spôsobilý riadiť motorové vozidlá. Taktiež je potrebné doložiť fotografiu o rozmeroch 3x3,5cm.


V akej forme môžem kurz absolvovať?

Kurz realizujeme primárne v dennej forme. Je možné zrealizovať kurz aj vo večernej forme, ale len vo výnimočných prípadoch.


Aký je rozsah kurzu?

Frekvencia a rozsah výučby závisia od triedy a druhu motorového vozíka - vybrať si môžete zo skupiny vozíkov A, B, C, D, E, W1, W2, G, Z. Podrobné informácie o jednotlivých triedach Vám rada poskytne naša manažérka: 0908 99 66 39.


Ako prebiehajú záverečné skúšky?

Záverečné skúšky prebiehajú pred skúšobnou komisiou, ktorá má troch členov. Jej predsedom bude Váš školiteľ. Pozostávajú z teoretickej a praktickej časti - teda z vedomostného testu (otázky z okruhov, ktoré v rámci kurzu preberiete) a jazdy na vozíku (rozjazdy, zastavenia, uloženie bremena...).


Čo absolvovaním kurzu získam?


Ako sa na kurz môžem prihlásiť?

Na kurz sa prihlásite tak, že vyplníte nezáväznú prihlášku. Po jej vyplnení Vás bude kontaktovať naša manažérka, tá Vám poskytne všetky podrobné informácie o kurze, rada Vám poradí a pomôže.


Druhy preškolení:

Periodické preškolenie (ročne podľa STN 26 8805) - 19 €
Aktualizačná odborná príprava (1x za 5 rokov) - 35 €
Vydanie preukazu - 9,90 €


Skupina Popis skupiny Skupina Popis skupiny
A plošinové, nízkozdvíhacie, vlečné a tlačné ručne vedené (akumulátorové alebo spaľovacie motory) B plošinové, nízkozdvíhacie, vlečné a tlačné s pákovým riadením (akumulátorové alebo spaľovacie motory)
C plošinové, nízkozdvíhacie, vlečné a tlačné s volantovým riadením (akumulátorové alebo spaľovacie motory) D vysokozdvíhacie ručne vedené (akumulátorové alebo spaľovacie motory)
E vysokozdvíhacie s pákovým riadením (akumulátorové alebo spaľovacie motory) W1 vysokozdvíhacie s volantovým riadením do 5t nosnosti (akumulátorové alebo spaľovacie motory)
W2 vysokozdvíhacie s volantovým riadením nad 5t nosnosti (akumulátorové alebo spaľovacie motory) G vysokozdvíhacie so zdvíhacou plošinou (akumulátorové alebo spaľovacie motory)
Z špeciálne vozíky

Prečo si spomedzi všetkých kurzov vybrať práve kurz od VaV?