Loading...
Dnes je streda 24.júla 2024, meniny má Vladimír
Rozsah kurzu 2 dni
Cena od 115 € do 135 €
Miesto reallizácie Prešov
Kontakt 0948 996 639


Informácie o kurze

Klasická masáž je súbor masážnych hmatov, ktoré aplikujeme na telo s cieľom preventívnym a liečebným. Hmaty sa rýchlo a dôrazne striedajú s citlivým použitím sily (hnetenie, tepanie, chvenie) a jemnejších prvkov (roztieranie, trenie, vytieranie).

Masáž podporuje vyprázdňovanie povrchových žíl, lymfatických ciev, sekrécie potných žliaz, normalizáciu kožného napätia, zlepšuje prekrvenie masírovanej oblasti, zlepšuje výživu tkaniva a zmierňuje bolesť.

Veľmi významné je ošetrenie svalov, ktoré podľa zamerania hmatov môže byť relaxačný alebo naopak tonizujúci. Reflexne a zmenou prekrvenia masáž ovplyvňuje aj ďalšie vzdialené orgány a má celkové účinky na organizmus.


Program:


Rozsah kurzu:


Pre koho je kurz určtený:

Kurz je určený pre masérov, kozmetičky, pedikérky, zdravotníkov, ale hlavne pre ľudí, ktorí chcú pomôcť sebe a svojim blízkym.


Kurz je určený pre:


Ako sa na kurz prihlásiť?

Na kurz sa prihlásite tak, že vyplníte a odošlete nezáväznú online prihlášku. Po jej prijatí Vás bude telefonicky kontaktovať naša manažérka, ktorá Vám poskytne všetky podrobné informácie o kurze, rada Vám poradí, pomôže a odpovie na Vaše ďalšie otázky.